Dünya Tiyatro Günü’nü Katılımcılarımızla Kutluyoruz!

 

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü dolayısıyla Kadıköy Tiyatroları Platformu katkılarıyla ücretsiz tiyatro izleme etkinliği düzenliyor.

Katılımcıların sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve sanatsal becerilerini geliştirmeyi çok önemseyen Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, sanatın en önemli dallarından biri olan Tiyatro sanatı ile çocukların erken yaşta tanışması için 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde bir etkinlik düzenliyor.

Katılımcılarımızınyanı sıra özellikle hiç tiyatro izlememiş çocukları tiyatroyla buluşturmayı hedefleyen bu etkinlikte 27 Mart Pazartesi günü 3 farklı sahnede 3 oyun ücretsiz olarak izlenecek.

 

 

Oyun Adı Saati Salon Adı Tiyatro Adı
KoşKoş ile Hazine Peşinde 11:00 Öykü Sahne Fabrika Sanat
Fısıltı Odası 13:00 Nazım Hikmet Kültür Merkezi Mimbaz
Leonardo Da Vinci İle Müzede Bir Gün 15:00 Dora Sahne Tiyatro 34

 

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları 27 Mart 2017 Pazartesi günü saat 15:00’de Kadıköy Dora Sahne’de sergilenen “Leonardo Da Vinci ile Müzede 1 Gün” oyununu ücretsiz olarak bizlerle birlikte izlemek isteyen katılımcılarımız 0216 996 1907 ve 0216 970 1907 numaralı telefonları arayarak kayıt yaptırabilirsiniz. 40 kişilik kontenjana 5 yaş ve üstü katılımcılarımız başvurabilir.

Listedeki diğer oyunlar özel misafirlerimiz olan çocukların izlemesi için ayrılmıştır.

Bu etkinlikteki ortağımız Kadıköy Tiyatroları Platformu 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde çocuklar için perdesini ücretsiz açıyor. 62 tiyatrodan oluşan bir yapılanma olan Kadıköy Tiyatroları Platformu, bugüne kadar pek çok etkinlik düzenledi. Şimdi de çatısı altındaki çocuk tiyatroları ile çocukların tiyatro sanatına dair bilinçlendirilmesi için ilk kez oyun izleyecek çocukları salonlarında ağırlıyor. Kendilerine kulübümüz ve katılımcılarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü